by SzelesÚt 2012. jún 10.

Talma - sikeres visszatérés

Mindhárom magyar, köztük a hosszabb szünet után visszatérő Talmácsi Gábor is pontszerző helyen végzett a Superbike vb-sorozatának Supersport...

Mindhárom magyar, köztük a hosszabb szünet után visszatérő Talmácsi Gábor is pontszerző helyen végzett a Superbike vb-sorozatának Supersport 600-as futamán Misanóban.

A három magyar a középmezőnyből indult, így a cél az első 15, azaz a pontszerzés volt. Németh Balázs Tóth Imrét megelőzve végül 12., csapattársa pedig 13. lett.

Talmának volt a legnehezebb dolga, futam közepe táján a pontszerző helyek környékén motorozott, amikor a Tóth Imre és közötte haladó versenytársuk elesett.

Tóth baj nélkül továbbment, a Lukas Pesek helyett versenyző Talmácsi hihetetlen bravúrral kikerülte a bukott versenyzőt. A 22. helyre esett vissza, de végül előre küzdötte magát a 15. pozícióba.