by SzelesÚt 2011. aug 01.

Németh fantasztikus futama

A fantasztikus 7. helyet szerezte meg a Supersport VB nyolcadik futamán, a Silverstone-ban rendezett Brit Nagydíjon a Team Toth versenyzője, Németh...

A fantasztikus 7. helyet szerezte meg a Supersport VB nyolcadik futamán, a Silverstone-ban rendezett Brit Nagydíjon a Team Toth versenyzője, Németh Balázs.

A magyar motoros a 21. helyről indult a mai versenyen, és végül szezonbeli legjobbját motorozva a 7. helyen ért célba. Ez a helyezés mind Németh, mind a Team Toth csapat eddigi legjobb eredménye a supersport kategóriában.

Az istálló másik pilótája, Tóth Imre a 17. helyen zárt, ő ezúttal nem szerzett világbajnoki pontot.

Németh viszont a 7. helyezésért kilenc vb-pontot kapott, és négy futammal a vége előtt – 25 ponttal – a 14. helyen áll az összetettben, Tóth 10 ponttal a 20.

A következő futamot egy hónapos szünet után szeptember negyedikén rendezik Németországban, a Nürburgringen.